Trainingen voor vrijwilligers

Wij vinden het ontzettend belangrijk dat onze vrijwilligers goed voorbereid hun taak als ervaringsdeskundige kunnen uitvoeren. Daarom organiseren we maandelijks trainingen, waaronder de training ‘Herstel’.

Afgelopen week werd deze voor het eerst sinds de corona-maatregelen weer op onze locatie verzorgd. JIJ-ers Natalie en Jolanda leerden de deelnemers hoe ze hun eigen herstelverhaal kunnen schrijven en inzetten tijdens onze zelfhulpgroepen. Vol met frisse energie en een rugzak vol kennis gingen de JIJ-ers aan het eind van de avond weer huiswaarts.

Wist jij dat… Dat wanneer je vrijwilliger wordt bij Stichting JIJ je sowieso een drietal trainingen gratis krijgt om jouw eigen herstel in te kunnen zetten tijdens het begeleiden van onze leden? Daarnaast kan je ook deelnemen aan workshops, trainingen en intervisie momenten. Hierdoor is Stichting JIJ ook een mooie kans voor JOU!

 


Onze partners

Stichting JIJ

Wij bieden laagdrempelige, ervaringsdeskundige hulp aan mensen met een eetprobleem of eetstoornis en hun naasten.

Contact

Oostzeedijk Beneden 11,
3062 VJ Rotterdam
Telefoon: 010-7370847
E-mail: info@stichting-jij.nl