Maatregelen IAS-punt i.v.m. Covid-19

Regelmatig krijgen wij bij het IAS-punt bezoek van mensen die binnen de huidige risicogroepen van het coronavirus vallen. Dit kunnen zowel naasten als mensen met een eetprobleem of eetstoornis zijn. Het IAS-punt is altijd de eerste ingang van bezoekers of toekomstige leden van Stichting JIJ en daarom hebben wij extra maatregelen genomen, om ook op het IAS-punt aan de richtlijnen van het RIVM te voldoen:

  • Desinfecteer doekjes voor de tafel, lichtknopje, deurklink worden afgedaan na ieder gesprek/gebruik van de ruimte.
  • Desinfecteer gel voor binnenkomst ruimte en bij vertrek voor bezoekers en IAS-ers.
  • De gesprekken zijn uitsluitend op afspraak in de ruimte, zodat vooraf gecheckt kan worden of de bezoeker geen klachten heeft passend bij het beeld van corona. Hierdoor is er tot en met 1 augustus 2020 geen inloopspreekuur op het IAS-punt.
  • In de ruimte kan je diagonaal aan de tafel voldoende afstand houden.

Uiteraard zijn ook in het JIJ-huis passende maatregelen getroffen om de veiligheid en gezondheid van onze vrijwilligers en leden te waarborgen.


Onze partners

Stichting JIJ

Wij bieden laagdrempelige, ervaringsdeskundige hulp aan mensen met een eetprobleem of eetstoornis en hun naasten.

Contact

Oostzeedijk Beneden 11,
3062 VJ Rotterdam
Telefoon: 010-7370847
E-mail: info@stichting-jij.nl