Last Man Standing 30-10

Niet alleen zetten onze vrijwilligers zich binnen het JIJ-huis in om mensen te voorzien van informatie, advies en ondersteuning, ook buiten het JIJ-huis maken wij ons graag heel zichtbaar om mentale gezondheid bespreekbaar te maken.

Op 30 oktober 2021 gaat ons JIJ-team proberen zo lang mogelijk op een paal te staan, om zo geld op te halen voor MIND en Stichting JIJ. Wij zijn ontzettend blij dat we er ook dit jaar weer bij mogen zijn en dat we dit jaar met meer mensen mogen en kunnen staan! 

Daphne, Sophie, Natalie, Anita en Saskia leggen jou in dit filmpje uit waarom deelname voor hen zo belangrijk is.

Wil JIJ meer weten over het team van Stichting JIJ? Kijk dan op onze teampagina!

 


Onze partners

Stichting JIJ

Wij bieden laagdrempelige, ervaringsdeskundige hulp aan mensen met een eetprobleem of eetstoornis en hun naasten.

Contact

Oostzeedijk Beneden 11,
3062 VJ Rotterdam
E-mail: info@stichting-jij.nl