JIJ voor jou

Heb je (mogelijk) een eetprobleem  of eetstoornis?  Dan ben je van harte welkom bij Stichting JIJ. We helpen je graag op de manier die bij jou past. Deze manier bepaal je zelf. Je hebt zelf de controle over de stappen die je maakt.

Zo kunnen wij jou op verschillende manieren laagdrempelige hulp aanbieden, onder andere via:

Om deel te kunnen nemen aan onze groepen, individuele begeleiding en activiteiten in het JIJ-huis hanteren we wel enkele spelregels. Ook laten we graag zien op welke wijze wij jou willen helpen. Dit kun je teruglezen in onze kernwaarden.


Onze partners

Over Stichting JIJ

Wij bieden mensen met een eetprobleem of eetstoornis -vanuit onze eigen ervaring- hulp en ondersteuning. Wij doen dit in een kleinschalige, veilige en privacy gewaarborgde omgeving .

Neem contact op

Telefoon: 010-7370847
E-mail: info@stichting-jij.nl