Door de ogen van… 2021

Het nieuwe jaar is aangebroken en wij kijken met trots terug op een jaar waarin we bij JIJ het verschil hebben kunnen maken voor de mensen die aan onze Stichting verbonden zijn. Dit doen we niet alleen in gedachten, maar ook in beeld! Als nieuwjaarscadeautje willen we jou namelijk een bundeling aanbieden van uitspraken van onze cliënten, naasten en vrijwilligers. Kijk terug op ons JIJ-jaar en geniet van de mooie citaten tijdens het lezen van ‘Door de ogen van… 2021.

We zijn ook benieuwd naar jouw ervaring met Stichting JIJ! Deel je verhaal met ons via de link onderin het document of laat een beoordeling achter via Zorgkaart NL.


Onze partners

Stichting JIJ

Wij bieden laagdrempelige, ervaringsdeskundige hulp aan mensen met een eetprobleem of eetstoornis en hun naasten.

Contact

Oostzeedijk Beneden 11,
3062 VJ Rotterdam
E-mail: info@stichting-jij.nl